تبلیغات
:: زائــــر کــربلا :: - مظلوم دهم غریب هم هست! پوستر+مداحی
می روم کربلایی بشوم...
مظلوم دهم غریب هم هست! پوستر+مداحی
نوشته شده توسط زائـــر کـــربلا در ساعت 10:17 ق.ظ

با سلام :: پوستر برای مظلوم دهم امام هادی (ع) :: التماس دعا!

شهادت امام دهم شیعیان حضرت امام هادی (علیه السلام) را بر تمامی شیعیان آن حضرت، مخصوصا بر فرزند گرامیشان مهدی فاطمه (عجل الله تعالی فرجه الشریف)  تسلیت عرض می نماییم.

ائمه اطهار (علیهم السلام) نور واحدی هستند که بر تمام عالم می تابند و اگر بخواهیم حدود آنها را معین کنیم باید بدانیم که نهایتی قابل تصور نیست  و همین بس که آفتاب نورش را، زمین حیاتش را، زمان استقرارش را، دریا خروشش را، شب و روز چرخشش را، باران رحمتش را، ایام خاصیتشان را و ... از ایشان می گیرند و بی نهایت رحمت وارده بر عالم که گاها اصلا قابل درک نیست و ما نیز غافل از آنیم، از جلوه های رحمت و نظر خاص ایشان است. و جلوه گری آنها تنها نه آن بوده است که در زمان خویش داشتند بلکه شرایط آن زمان آنگونه می طلبید که صفاتی چون هدایت و بخشش، رضایت و کظمیت، صداقت و علم، عبادت و جهاد و صلح و سکوت از ایشان صادر شود. مثل این است که به اقتضای نیاز زمین آفتاب نورش را ارزانی می دارد نه زیاد و نه کم! فلذا ما اعتقاد داریم که هر کدام از معصومین (علیهم السلام) در هر زمان بودند به اقتضای آن زمان می درخشیدند اگر حضرت امام حسین (علیه السلام) موقعیت برادرش امام حسن (علیه السلام) را داشت عین امام حسن(ع) بودند نه بیشتر و نه کم تر، اگر امام هادی (علیه السلام) در موقعیت جدشان امام حسین (علیه السلام) بودند قطعا جهاد می کردند و مظلومانه شهید می شدند و ... و باید اعتقاد قلبی مان هم این باشد که کلهم نور واحد اما اگر بخواهیم بی تعارف حرف بزنیم باید بگوییم که گاها معرفت و شناخت نسبت به برخی معصومین (علیهم السلام) نه تنها کافی نیست بلکه اصلا تلاشی در جهت معرفت سازی نمی کنیم. در حالی که همه اعتقاد قلب داریم به این سخن که برای رهایی از ظلمت های عالم باید به تک تک ائمه معصومین (علیهم السلام) شناخت کافی داشته باشیم و چنگ در دامان ایشان بزنیم.
اگر بگویم که شهادت برخی ائمه معصومین (ع) فرا می رسد و بسیاری از مردم اصلا حواسشان نیست و می گذرد و می رود و تنها در برخی هیأت ها در حد عرض تسلیت و شاید در گوشه ای از یک خیابان بنری شهادت آن حضرت را یادآور می شود و تنها در همین حد است به بنده حق می دهید بیایید نگذاریم مظلوم دهم غریب هم بماند و این غربت حداقل با راه اندازی دسته جات عزاداری و مراسمات سخنرانی و ایستگاه های صلواتی و ...  را از جامعه شیعی برطرف کنیم.
 

پوستر امام هادی

برای دریافت اندازه واقعی ( 1938*1288) روی تصویر کلیک نمائید.
-----------------------------------------------------------------------------------

    دانلود مداحی حاج محمود کریمی در شهادت امام هادی (ع)

 
التماس دعا :: یا علی

»

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس